W poszukiwaniu najlepszej kawy w Krakowie

Stolica małopolski z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę turystów. Wszystko za sprawą zabytków, historii miasta usytuowanego nad Wisłą oraz innych atrakcji. Przyjeżdżając do Krakowa nie myślimy jedynie o zwiedzaniu, ale także o chwili relaksu.

Gdzie najlepiej się odprężyć w dużym mieście?

Wydaje się, że doskonałym miejscem do znalezienia chwili spokoju są kawiarnie, których w Krakowie nie brakuje. Jak zatem wybrać ten najlepszy loka, z najsmaczniejsza kawą? Otóż warto szukać takich lokali, w których wypicie kawy wiąże się jednocześnie z przebywaniem w nastrojowych wnętrzach.

Books&Cafe

To jeden z ciekawszych lokali, który z założenia łączy w sobie zarówno księgarnię jak i kawiarnię. Nie ma chyba lepszego połączenia niż ciekawa książka i smaczna kawa. Takie lokale cieszą się u nas coraz większą popularnością.

Cupcake Corner

Kto z nas nie lubi słodkości? Tym bardziej przy takiej porannej kawie. To cukiernie wzorowana na tych amerykańskich. Do smakowitych i wypiekanych na miejscu muffinek podawana jest smaczna kawa. Lokal oferuje swoim klientom najwyższej jakości mieszankę organicznych ziaren. Kawa przygotowana przez profesjonalnych baristów smakuje wyjątkowo dobrze.