Romantyczne restrauracje

Romantyczne restauracje

Romantyczna restauracje powinna zachwycać nie tylko jedzeniem, ale także wystrojem oraz lokalizacją. W czołówce tego typu lokali zajdziemy między innymi:

Aben Humeya

Aben Humeya to restauracje znajdująca się w Hiszpanii, a dokładniej w Grenada. Jest to miejsce, które doskonale łączy ze sobą wyjątkowy krajobraz i niesamowitą propozycję kulinarną. Szczególnie doceniany przez turystów jest widok z tarasu na Alhambrę.

Menu restauracji

Jeżeli chodzi o menu restauracyjne, to osoby odwiedzające lokal mogą spróbować między innymi kuchni śródziemnomorskiej z akcentami arabskimi.

La Tour d’Argent

Inną równie zachwycającą restauracją jest La Tour d’Argent, znajdująca się we Francji, a dokładniej Paryżu. Paryż uważany jest za miasto zakochanych, a restauracja przyciąga gości nie tylko wykwintnymi daniami, ale także możliwością podziwiania z okien widoku na katedrę Notre Dame.

Ristorante Castello Banfi

Ristorante Castello Banfi mieści się w Montalcino we Włoszech. Miejsce to jest szczególne między innymi ze względu na usytuowanie we wnętrzach zamku na wzgórzu Pogiio alleMura.