Recenzja restauracji Kolanko w Krakowie

Restauracja Kolanko w Krakowie

Restauracja Kolanko w Krakowie znajduje się na ulicy Józefa 17 i istnieje od roku 2002. Jeżeli zależy nam na spróbowaniu doskonałej kuchni, to jest to dobry wybór. Menu jest zróżnicowane, ale przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Goście odwiedzający lokal mogą spróbować dań śniadaniowych, obiadowych, a także deserów.

Wnętrza

Na gości czeka tu ciekawie urządzone wnętrze, a także przyjemna atmosfera okraszona dźwiękami muzyki. Na tyłach lokalu można spędzić czas w ogródku. Latem znajduje się tam duża ilość zieleni i kwiatów, zimą natomiast ogródek jest ogrzewany dzięki czemu można podziwiać śnieżne zaspy podczas spożywania posiłków.

Specjalność lokalu

Specjalnością lokalu są naleśniki, dlatego znajdziemy w menu duży ich wybór. Dostępne są naleśniki z jabłkami, serem, a także ze szpinakiem. Restauracja serwuje kuchnię meksykańską, chińska, a nawet dania z kaszanką, czy wątróbką.

Bar

W lokalu funkcjonuje także bar wydający piwo, drinki, a wieczorem regularnie na terenie obiektu odbywają się spotkania, wystawy fotografii i imprezy taneczne.